بغض

خیلی وقتا شده که آدم دلش گرفته و از همه جا و همه کس شاکی شده و به همه گیر داده

 

ولی حال این روزهای من از گرفتن دلم نیست ، چون چیزی توی دلم ندارم که از دست دادنش ناراحتم کند . . .

چند روزی میشود که گلویم گرفته ، یک بغض خیلی بزرگ توی گلویم جا خوش کرده و دارد مرا عذاب میدهد . . .

می خواهم فریاد بزنم ، می خواهم گریه کنم ، می خواهم خالی بشوم ولی بدونه درد و دل کردن چون به قول شاندل : (( ارزش هر انسان به حرفهایی است که برای نگفتن دارد )) و نمی خواهم با حرف هایی که به زبان می آورم درباره ام قضاوت شود.

وبه قول شریعتی: ((درد و دل کردن کار شبه مردان است )) کسانی که هیچ کسی را ندارند تا کمکشان کند ، مجبور میشوند برای خالی شدن دلشان درد و دل کنند. ولی من که تنها نشدم . . .

وقتی خوب می نگرم می بینم که شاید به یکی نرسیده ام ، شاید آن زندگی رویایی را نشد که با او شروع کنم ، ولی در عوض به دوستانی رسیدم که بودنشان و همنشین شدنشان خیلی رویایی تر از آن زندگی ای که فکر می کردم شده است.

این بغض حتی نمی گذارد خدا را شکر کنم که همچین نعمت بزرگی را به من عطا فرموده است.

ارزش کنار دوست بودن خیلی بالاتر از آن است که بتوان در کنارش نالید.... نالیدن برای لحظه های تنهایی است ، لحظه هایی که حتی یک دوست هم نمی یابیم تا با هزاران درد و اندوه و غم و غصه لحظه ای را با او و در کنار او لبخند بزنیم.

آری نالیدن و درد و دل کردن برای این لحظه هاست ، نه لحظه های با هم بودن . . . و چقدر سخت است که لبخند هایت پر شده باشد از بغض های نترکیده ای که راه گلویت را بسته باشند تا حتی نتوانی همان لبخندی که عمری منتظر مانده ای تا در کنار دوست خرجش کنی را به نمایش بگذاری و فقط ادای آن را در بیاوری . . .

ای بغض از گلویم چه می خواهی؟ . . .

نکند آمده ای تا همیشه کنارم باشی؟ . . .

خوش آمدی. . . آمدنت را چشم انتظار بودم . . . شاید بتوانی جایش را پر کنی . .. ولی بعضی وقتها مرا تنها بگذار تا لبخند هایم برای پنهان کردن دردهایم نباشد ... فقط گاهی تنهایم بگذار ... فقط گاهی

...

/ 24 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محک

چی میشه کرد علی جان از بیرون همه شاد و شنگول و از درون همه منگول و حبه انگوریم ....میدونم چی میگی شاید این رسم دورمون شده ...چی بگم رفیق ....همیشه خوش باش همیشه ...راستی افتخار برای من هست علیرضا جان روی پیجت لینک شدیم

نیما

سلام خیلی خوب گفتید... قلم زیبایی هم دارید[گل]

نیما

سلام خیلی خوب گفتید... قلم زیبایی هم دارید[گل]

نازنین

ای جووونم علی رضااااا . مرسی . خیلی خوب بود . خیلی لایک

نازنین

دوسش داشتم چون از ته ته دل گفتی . قربونه دلت

عاطی

تعریف جالبی داشتی از دوست و دوستی[گل]

قاصدک

و سرمایه ماورایی هرکسی به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد

مهدی

بالاخره بغض تو هم می ترکد و فقط خاطره اش در ذهنت می ماند,آرزو می کنم هر چیزی که دوست داری,برایت اتفاق بیفتد.(فوق العاده زیبا بود.)

شقایق....

واااااای چقدر قشنگ و احساسی..راستی عشق چطوریه؟من تا حالا تجربش نکردم[گل] باید چیز دردناکی باشه ک دل داداش جونمو شکسته...[گریه][لبخند]